SMS půjčka je ZDARMA, užívejte si!

Vyzkoušejte SMS půjčku ZDARMA!

Výplata je ještě daleko a v peněžence téměř prázdno. Neočekávané výdaje číhají na každém rohu. Díky SMS půjčce ZDARMA můžete mít klid během pár minut. SMS půjčka poskytne v rámci akce půjčku ve výši až 4.000 Kč na 21 dní bez poplatku a bez úroku. Za tři týdny vrátíte pouze částku, kterou jste si půjčili. Užijte si náš servis!

Vyplňte žádost o SMS půjčku ZDARMA v levém sloupci!

Stálým klientům poskytujeme půjčky až 10.000 Kč!

Pošli SMS, když jsi bez peněz

Rychlé SMS půjčky od tisícovky až do 10.000 Kč

Pro nové klienty máme připraveno poprvé rovnou čtyři tisíce korun. Jakmile řádně splatíte svou první SMS půjčku, můžete v další žádosti zvolit i vyšší částku. Pro druhou SMS půjčku získejte až šest tisíc korun, pro třetí SMS půjčku částku osm tisíc korun. Od čtvrté půjčky je možno žádat deset tisíc korun.

Žádné zbytečné papírování

Pro úspěšné schválení SMS půjčky stačí váš mobilní telefon a připojení k internetu. Nejprve vyplňte registraci v levé části této stránky. V případě, že nebudete právě na internetu, pošlete registrační SMS zprávu dle návodu jak získat SMS půjčku. Očekávejte telefonát od operátorky, která během chvilky ověří vaši žádost a doplní zbývající potřebné údaje. Rozhodnutí o poskytnutí půjčky obdržíte SMS zprávou, ve které se dozvíte výši schválené půjčky a budete vyzváni k odsouhlasení SMS půjčky a obchodních podmínek.

A SMS půjčka letí k vám

Zvládli jste všechny tři jednoduché kroky k získání SMS půjčky před výplatou a nyní již očekávejte svého pošťáka s poštovní poukázkou, se kterou si hotovost vyzvednete na nejbližší poště. Až si u nás půjčíte podruhé, rádi pošleme peníze ihned na bankovní účet. Stát se naším spokojeným klientem je snadné.

Podmínky akce:

Nabídka je platná pro první půjčku nového klienta Mobilpůjčky ve výši 1.000 Kč, 2.000 Kč, 3.000 Kč, nebo 4.000 Kč. Poplatek 250 Kč, 500 Kč, 750 Kč, nebo 1.000 Kč za poskytnutí půjčky bude snížen na 0 Kč v případě, že klient půjčku uhradí včas v termínu splatnosti. V případě prodlení, je klient povinen uhradit půjčku včetně poplatku za poskytnutí půjčky a příslušné poplatky dle odstavce 8. Obchodních podmínek.

ONLINE SMS PŮJČKA

/
Korespondenční adresa

Čestně prohlašuji, že jsem uvedl pravdivé údaje. Čestně prohlašuji, že jsem se důkladně seznámil se smluvními podmínkami. Čestně prohlašuji, že jsem si plně vědom závazků a povinností souvisejících s touto půjčkou. Potvrzuji, že souhlasím se zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v rámci podnikatelské činnosti a provádění marketingových činností společnosti FINSPACE s.r.o.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS PRO SMS PŮJČKY

E-mail: info@mobilpujcka.cz
Info linka: 773 222 001

K dispozici jsme na uvedeném telefonním čísle a e-mailu v pracovních dnech 10 - 17 hod.

SMS brána: 736 363 363
Zprávy zasílejte ve tvaru "MP Text zprávy"

FINSPACE s.r.o.

Nekázanka 880/11, Praha 1, 110 00

IČO: 28088042, DIČ: CZ28088042
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146159.

Bank. účet: 204999653/0600 GE Money Bank
Platbu zasílejte s příslušným var. symbolem.

RPSN 4485%

Termín "půjčka" uváděný na webových stránkách a v obchodních podmínkách odpovídá termínu "zápůjčka" dle Občanského zákoníku platného od 1.1.2014

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY V BLOGU