Mobilpůjčka je půjčka před výplatou

Vhodným řešením jak překlenout dobu než přijde výplata od zaměstnavatele, nebo odběratele za fakturu je sms půjčka do výplaty od Mobilpůjčka.cz. Na dobu 21 dní poskytneme až 10.000 Kč během pár minut na bankovní účet, první půjčku až 4.000 Kč posíláme poštovní poukázkou.

Požádejte o půjčku před výplatou

Tři jednoduché kroky vás dělí od získání sms půjčky:
1. vyplňte krátký registrační formulář v levé části této stránky
2. očekávejte telefonát od naší operátorky, která žádost ověří
3. odpovězte na sms o schválení žádosti
Nic jiného není pro schválení půjčky nutné. Již za pár minut jsou peníze do výplaty na cestě na váš účet, nebo nejbližší pobočku České Pošty.

Pro koho jsou půjčky před výplatou vhodné?

Tuto službu máme připravenou pro každého, kdo potřebuje půjčku před výplatou. Zaměstnanci, živnostníci, podnikatelé i důchodci můžete využívat našich služeb.
Novým žadatelům schvalujeme poprvé půjčky ve výši až 4 tisíc korun. Od druhé sms půjčky lze žádat o šest tisíc a od třetí o rovných osm tisíc do výplaty.

SMS půjčky před výplatou jsou na cokoliv

Nebudeme se ptát, proč potřebujete půjčit. Není třeba dokládat použití poskytnutých peněz. Vysoký účet za elektřinu? Rozbitá žehlička? Potřeby po prvňáčka do školy, nebo drahý školní výlet? Cokoli, je to jen na vás.

Půjčte si od tradiční české firmy

Mobilpůjčka pomáhá svým českým klientům již od roku 2009. Za dobu svého působení má tisíce spokojených zákazníků a většina z nich se k půjčkám do výplaty vrací v případě potřeby opakovaně. Poznejte také servis, který SMS půjčka před výplatou nabízí.

Přidejte se k nám!

ONLINE SMS PŮJČKA

/
Korespondenční adresa

Čestně prohlašuji, že jsem uvedl pravdivé údaje. Čestně prohlašuji, že jsem se důkladně seznámil se smluvními podmínkami. Čestně prohlašuji, že jsem si plně vědom závazků a povinností souvisejících s touto půjčkou. Potvrzuji, že souhlasím se zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v rámci podnikatelské činnosti a provádění marketingových činností společnosti FINSPACE s.r.o.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS PRO SMS PŮJČKY

E-mail: info@mobilpujcka.cz
Info linka: 773 222 001

K dispozici jsme na uvedeném telefonním čísle a e-mailu v pracovních dnech 10 - 17 hod.

SMS brána: 736 363 363
Zprávy zasílejte ve tvaru "MP Text zprávy"

FINSPACE s.r.o.

Nekázanka 880/11, Praha 1, 110 00

IČO: 28088042, DIČ: CZ28088042
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146159.

Bank. účet: 204999653/0600 GE Money Bank
Platbu zasílejte s příslušným var. symbolem.

RPSN 4485%

Termín "půjčka" uváděný na webových stránkách a v obchodních podmínkách odpovídá termínu "zápůjčka" dle Občanského zákoníku platného od 1.1.2014

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY V BLOGU