Otázky a odpovědi

Kolik času zabere vyřízení půjčky?

Proces vyřízení nezabere více než 10 minut času - přečtěte si návod.

Jak rychle dostanu peníze?

Jako novým klientům vám posíláme peníze poštovní poukázkou a očekávat je můžete během dvou pracovních dnů. Stálým klientům zašleme půjčku ihned na bankovní účet.

V případě, že neobdržíte poštovní poukázku ani třetí pracovní den po schválení, vyzvedněte si osobně poukázku na vaší pobočce České pošty.

Kdy a jak musím půjčku splatit?

Splatnost SMS půjčky je 21 dní. Berte na vědomí, že v den splatnosti musí být peníze připsané na nás účet 204999653/0600. V den splatnosti lze částku k zaplacení složit v hotovosti na pobočce Moneta (GE Money) Bank. Dva pracovní dny předem doporučujeme odeslat platbu v případě převodu z jiné banky. V každém případě je nutné zadat správný variabilní symbol, abychom platbu identifikovali.

Kde najdu variabilní symbol a více informací?

Během týdne od čerpání půjčky obdržíte poštou vyúčtování - podklad k platbě se všemi potřebnými informacemi. Při platbě použijte správně variabilní symbol, aby mohla být platba identifikována.

Nemám vyúčtování, co dělat?

Napište e-mail na adresu info@mobilpujcka.cz, případně volejte zákaznický servis na číslo 736 363 363 a údaje Vám obratem zašleme.

Nemohu splatit půjčku ve lhůtě splatnosti. Jak mám postupovat?

Požádejte o prodloužení půjčky, nebo zašlete e-mail na adresu info@mobilpujcka.cz s návrhem náhradního termínu splacení. Spojí se s vámi náš klientský servis a domluví podrobnosti.

Co se stane, když budu s platbou v prodlení?

Pokud nedodržíte termín splatnosti a nepodáte zprávu zákaznickému servisu budeme nuceni zasílat upomínky z prodlení. Dlužná částka se bude zvyšovat o příslušnou pokutu dle obchodních podmínek.

ONLINE SMS PŮJČKA

/
Korespondenční adresa

Čestně prohlašuji, že jsem uvedl pravdivé údaje. Čestně prohlašuji, že jsem se důkladně seznámil se smluvními podmínkami. Čestně prohlašuji, že jsem si plně vědom závazků a povinností souvisejících s touto půjčkou. Potvrzuji, že souhlasím se zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v rámci podnikatelské činnosti a provádění marketingových činností společnosti FINSPACE s.r.o.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS PRO SMS PŮJČKY

E-mail: info@mobilpujcka.cz
Info linka: 773 222 001

K dispozici jsme na uvedeném telefonním čísle a e-mailu v pracovních dnech 10 - 17 hod.

SMS brána: 736 363 363
Zprávy zasílejte ve tvaru "MP Text zprávy"

FINSPACE s.r.o.

Nekázanka 880/11, Praha 1, 110 00

IČO: 28088042, DIČ: CZ28088042
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146159.

Bank. účet: 204999653/0600 GE Money Bank
Platbu zasílejte s příslušným var. symbolem.

RPSN 4485%

SMS půjčka od Mobilpůjčka.cz je určená pro podnikatele a OSVČ

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY V BLOGU